EduLingva – o mnie

Witam serdecznie!

Nazywam się Marta Antoszczyszyn. Projekt EduLingva jest pomysłem na realizację mojej wielkiej pasji, jaką jest dzielenie się wiedzą. Szeroko pojętym nauczaniem zajmuję się już od 9 lat. Przez ten czas udzielałam prywatnych korepetycji i tłumaczeń, a także pracowałam we wrocławskich szkołach językowych oraz przedszkolu i szkołach publicznych. Kwalifikacje zdobyłam na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę rozpoczęłam jeszcze podczas studiów i kontynuuję ją z ogromnym poczuciem misji, dziś już w formie własnej mini-firmy edukacyjno – tłumaczeniowej.

W swojej pracy zebrałam liczne doświadczenia w nauczaniu wszystkich grup wiekowych oraz w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć o zróżnicowanej tematyce i poziomie zaawansowania. Uczyłam języka angielskiego, historii i języka polskiego jako obcego, tłumaczyłam teksty wystąpień konferencyjnych i artykuły naukowe, prowadziłam zajęcia związane z wielokulturowością, badania nad stylami uczenia się, a także warsztaty skupiające się na doskonaleniu poszczególnych sprawności językowych oraz treningu skutecznego uczenia się z naciskiem na efektywne czytanie. Ponadto intensywnie się dokształcałam i rozwijałam.

Wszystkie te działania, a przede wszystkim spotkania z wieloma różnymi osobami, dużymi i małymi :), dawały mi wiele radości, ale i stawiały przede mną różnorakie wyzwania. Wiedząc, że takim wyzwaniem jest też uczenie się, ze zrozumieniem i pakietem sprawdzonych technik podchodzę do każdego swojego Ucznia, oferując w pełni zindywidualizowane podejście i pokaźny już zbiór materiałów dydaktycznych. Ze starannością oraz po wcześniejszym omówieniu z Klientem pochylam się też nad każdym powierzonym mi zleceniem tłumaczeniowym, korektorskim czy edytorskim.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu – może czekam właśnie na Państwa! Dodatkowo zachęcam również do odwiedzenia profilu http://facebook.com/EduLingva, gdzie znajdą Państwo różne ciekawostki edukacyjno-językowe, mogące stanowić świetne uzupełnienie Państwa przygody z EduLingva.

www.korepetycje.edu.pl/korepetytor/edulingva-marta-antoszczyszyn

=> zestaw PYTAŃ i ODPOWIEDZI (pod ogłoszeniem), wśród których więcej informacji o mnie, ale też o uczeniu i poszukiwaniu dobrego lektora