Nauka j. angielskiego

Jak wyglądają zajęcia w EduLingva?

Wszystkie języki, od najbardziej prymitywnych do najbardziej rozbudowanych, zrodziły się z potrzeby komunikacji. Tak więc, nadrzędnym celem każdej lekcji języka obcego powinno być przekazywanie i otrzymywanie informacji. Dlatego na swoich lekcjach stosuję Metodę Komunikacyjną. Oznacza to, że wszystkie treści lekcji osadzone są w kontekście komunikacyjnym i od razu wykorzystywane, by się porozumieć – oczywiście w j. angielskim! Nawet na podstawowych poziomach nauczania od początku wdrażam swoich Uczniów do komunikacji w języku obcym.

Oprócz Metody Komunikacyjnej korzystam też z innych metod nauczania, które dobieram w zależności od tematyki i rodzaju zajęć, wieku Kursanta i Jego osobistych preferencji. Zawsze staram się też, by zajęcia były dynamiczne, co zapewnia m.in. odwoływanie się do różnych bodźców aktywizujących wszystkie style uczenia się oraz korzystanie ze zróżnicowanych pomocy dydaktycznych.

Każdą lekcję starannie planuję i przygotowuję, ale jestem też otwarta na pomysły Uczniów. Nie chodzi przecież o to, by na siłę „zrobić podręcznik” czy sztucznie „przerobić” dany poziom. Dlatego zawsze pracuję ze swoimi Kursantami przy poszanowaniu zasady, że uczenie się jest procesem, który każdy realizuje we własnym tempie i w indywidualny sposób.

Pracuję na książkach renomowanych wydawnictw (Oxford, Cambridge, Longman-Pearson, MacMillan, Express Publishing, National Geographic Learning) oraz na innych wartościowych materiałach dobieranych do indywidualnych potrzeb Kursantów. Zapewniam materiały do nauki.

Oferta

Zajęcia odbywają się w moim biurze przy ul. Jabłecznej na osiedlu Gaj oraz on-line za pomocą platformy “Zoom” lub – na życzenie Kursanta – przez komunikator “Skype”. Z przyjemnością nauczę j. angielskiego każdego – od przedszkola do seniora 🙂 – i na każdym poziomie. Zazwyczaj prowadzę lekcje indywidualne i dla 2 osób.

Proponuję Państwu:

  • zajęcia ogólnojęzykowe  (nauka języka w oparciu o rozwijanie wszystkich sprawności językowych),
  • trening sprawności (doskonalenie wybranej sprawności językowej: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie),
  • warsztaty językowe (rozwijanie umiejętności w ramach wybranego obszaru języka: słownictwo, gramatyka, wymowa, zagadnienia kulturoznawcze),
  • zajęcia egzaminacyjne (przygotowanie do wszystkich wiodących egzaminów językowych, w tym również biznesowych i dla dzieci),
  • korepetycje (pomoc w opanowaniu materiału omawianego na lekcjach j. angielskiego w szkole lub na studiach),
  • zajęcia specjalne (obejmują wszelkie inne treści nauczania, np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, pracę na materiałach akademickich, naukę języka specjalistycznego itp.).